Kronika szkolna 2006-2007 - DNI ORWARTE SZKOŁY

62 ROCZNICA WYZWOLENIA POŁCZYNA- ZDROJU
ŚWIĘTA BEZ BARIER
SZKOLNE KOŁO CARITAS
DNI BIBLIOTEK W SZKOLE MAJ 2007R.
MONTAŻ POETYCKI PT.”;POLSKIE DROGI DO WOLNOŚCI”;
WYCIECZKA SZKOLNA :OŚWIĘCIM-ZAKOPANE-KRAKÓW
DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW
Dobre uczynki klas
Z inicjatywy burmistrza....
RADOŚĆ BEZ GRANIC”; - 2 VI 2007r.
MONTAŻ POETYCKI NA LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO
DNI JĘZYKÓW OBCYCH
WERNISAŻ
PRYMUS SZKOŁY
NAJLEPSZY ABSOLWENT SZKOŁY
Galeria

Dnia  4 października  2006 r. odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów naszej szkoły w ramach tzw. Dnia otwartego szkoły. Dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowscy reprezentanci  Samorządu  Szkolnego  zostali  przedstawieni rodzicom  uczniów  klas  pierwszych.  Rodzice  zostali  również zapoznani z wynikami raportu do mierzenia jakości pracy szkoły za rok szkolny 2005/ 2006
i ofertą edukacyjną szkoły.

Natomiast  rodzice uczniów  klas II  mieli okazję  spotkać  się z  p. Jerzym  Protasiukiem, terapeutą  od uzależnień . Zostali również poinformowani
o pełnionych przez niego dyżurach raz  w  miesiącu  w  ramach Dni Otwartych Szkoły  od 16.30 do  17.30 w  Publicznym  Gimnazjum  w  Połczynie - Zdroju oraz w punkcie konsultacyjnym przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Takie spotkania z rodzicami odbywają się regularnie od 3 lat w każdą pierwszą środę miesiąca. Zapraszamy wszystkich rodziców. Macie Państwo możliwość porozmawiania z każdym nauczycielem uczącym Wasze dziecko.

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja